nick:     heslo:    
přihlašovat automaticky
Registrovat se...
Registrováno 1068 uživatelů, z toho 0 je online...
Novinky
Napsat autorovi
Historie webu
B&W jinde (odkazy)
Tyto stránky
Black and White
Black and white 2
Ostatní...
Ostrov 1
Ostrov 2+3
Ostrov 4
Ostrov 5
Ostrov 6
Ostrov 7
Recenze
Troubleshooting
Galerie
Wallpapers
Downloads
Staré věci
Ostrov 1
Ostrov 2
Ostrov 3
Ostrov 4
Ostrov 5
Recenze
Chrám
Vodítka
Zázraky
Budovy
Wonders
Disciples
Příšery
Tipy a triky
Galerie
Zvuky
Creature Isle
Download
Creature Cave
Medal of Honor Fallout Metro Far Cry 5

Jenom pro úplnost tu uvedu několik málo odkazů na stránky, kde se můžete o Black and White dozvědět něco dalšího (a ze kterých vlastně většinou sám čerpám):

Oficiální stránky B&W2 - dříve ne až tak skvělé, ale v současné době docela pravidelně aktualizované a řekněme, že informačně hodnotné.

PlanetBlackAndWhite - jeden z mnoha webů GameSpy, který se období sucha specializuje spíše na blbosti, ale občas se tam objeví i něco exkluzivního. Pečlivě oznamují každé preview, které se na netu objeví a také hostují pár zajímavých stránek.

LHTimes - web podporovaný samotným Lionheadem (nejsem si jistý, jestli ho Lionhead i přímo nedělá). Zabývá se zřejmě všemy Molyneuxovými současnými projekty, takže Black and White rozhodně nechybí. Poslední dobou zde také vycházejí tzv. Community Diaries, kde se skutečně dá dozvědět několik zajímavých informací.

Lionsource - stránky Lionhead Studios vedené Peterem Molyneuxem. Dozvíte se v nich o všech jeho projektech, tak že i o Black & White 2. Bohužel je tato stránka v němčině.

Kayssplace - fandovská stránka o BW 1 i BW 2. Najdete zde mnoho downloadů do hry BW1 a zajímavých článků a screenů k BW 2.

Black and White 2 Files - stránka - součást sítě Filefront - shromaždující veškeré soubory týkající se Black and White 2. Pokud něco potřebujete, tady to určitě najdete.

Další možná časem...

Ahoj, vítám vás na našem webu věnovaném skvostné hře Black and White, který (jak jsem si uvědomil) v České republice nemá konkurenci (ne, že by snad byl nějak výjimečný, ale konkurence tu prostě zatím chybí). Jestli mi chcete napsat na email, tak prosim, ale máte-li nějaký problém se hrou, pište raději do knihy návštěv, ať to vidí všichni. (Fremen, 27.7. 2004)