nick:     heslo:    
přihlašovat automaticky
Registrovat se...
Registrováno 1068 uživatelů, z toho 0 je online...
Novinky
Napsat autorovi
Historie webu
B&W jinde (odkazy)
Tyto stránky
Black and White
Black and white 2
Ostatní...
Ostrov 1
Ostrov 2+3
Ostrov 4
Ostrov 5
Ostrov 6
Ostrov 7
Recenze
Troubleshooting
Galerie
Wallpapers
Downloads
Staré věci
Ostrov 1
Ostrov 2
Ostrov 3
Ostrov 4
Ostrov 5
Recenze
Chrám
Vodítka
Zázraky
Budovy
Wonders
Disciples
Příšery
Tipy a triky
Galerie
Zvuky
Creature Isle
Download
Creature Cave
Medal of Honor Fallout Metro Far Cry 5

Kong editor - program pro rychlou editaci vlastností vaší příšery. Není zrovna nabytý funkcemi a mně osobně nechtěl z nějakého důvodu najít soubor příšery, takže jsem si moc nezaeditoval.

BWSurveyor - prototyp editoru map, který sice vypadá nadějně, ale je prakticky nemožné s touto verzí cokoliv vytvořit. Ke správné funkci editoru musíte navíc mít nainstalovaný IE6.

BnW Express Editor - tento program má za úkol ulehčit vám vytváření scriptů pro vaše mapy. Zároveň obsahuje několik prohlížečů a editorů map, které ovšem opět nejsou dořešeny a jejich používání bývá často dosti krkolomné.

Black and White patch v1.2 - od verze 1.1 ve hře není možné vyprodukovat desítky tisíc kusů surovin na jeden zázrak, je opraven neúměrný apetit lidí u chrámu, příšera se nestává horší pokud jí ryby, je opravena chyba v questu s nemocným chlápkem na čtvrtém ostrově. Také zmizel ultimátní kiks s kletbou na pátém ostrově a je přidána možnost přeskočit první ostrov v případě, že už jste jej jednou dohráli. Verze 1.2 přidává ještě nějakou podporu multiplayeru.

Creature Change Utility - rychlý i když trochu nepoctivý způsob jak si změnit příšeru. Pouze zvolíte svůj profil, novou příšeru a kliknete na tlačítko Change creature type.

Tattoo Manager - jestli jste si vytvořili logo a není vám jasné, jak ho dostat do hry použijte tento program. Tetování musí být bitmapy v šedé škále o rozměrech 64x64 pixelů.

Model viewer - program pro prohlížení modelů ve hře. Dávno a narychlo splácaný kus kódu, ale, pokud vám při něm nezamrzne počítač,  je použitelný.

Backup utility - rychlá a jednoduchá cesta k zálohování příšery, savů a map, které jste do hry přidali. Black and White tuhle věc vůbec neřeší, takže je tahle utilita více než nutností (pokud tedy sami nevíte které informace vytáhnout z registru a které soubory ze hry zachovat).

Ahoj, vítám vás na našem webu věnovaném skvostné hře Black and White, který (jak jsem si uvědomil) v České republice nemá konkurenci (ne, že by snad byl nějak výjimečný, ale konkurence tu prostě zatím chybí). Jestli mi chcete napsat na email, tak prosim, ale máte-li nějaký problém se hrou, pište raději do knihy návštěv, ať to vidí všichni. (Fremen, 27.7. 2004)