nick:     heslo:    
přihlašovat automaticky
Registrovat se...
Registrováno 1068 uživatelů, z toho 0 je online...
Novinky
Napsat autorovi
Historie webu
B&W jinde (odkazy)
Tyto stránky
Black and White
Black and white 2
Ostatní...
Ostrov 1
Ostrov 2+3
Ostrov 4
Ostrov 5
Ostrov 6
Ostrov 7
Recenze
Troubleshooting
Galerie
Wallpapers
Downloads
Staré věci
Ostrov 1
Ostrov 2
Ostrov 3
Ostrov 4
Ostrov 5
Recenze
Chrám
Vodítka
Zázraky
Budovy
Wonders
Disciples
Příšery
Tipy a triky
Galerie
Zvuky
Creature Isle
Download
Creature Cave
Medal of Honor Fallout Metro Far Cry 5

Jestli máte zájem zviditelnit své trenérské schopnosti, tady je vaše šance. Stačí nám poslat něco málo souborů obsahující "duši" vaší příšery a my ji zde uvedeme i s Vaším nickem (popř. jménem) a emailem (nepovinné). Můžete příšeru i sami popsat (znáte ji asi nejlíp) a ušetřit nám tak spoustu práce. Příšera zde bude k dispozici ke stažení.
Které soubory to ale jsou, že? V adresáři Black and White najděte adresář Scripts / Creature Mind. Uvidíte spoustu souborů, z nichž nás zajímají jenom ty začínající na C4a., např. C4a7f3a29.erc. Pokud tam takových máte víc, neposílejte všechny. Ten pravý můžete určit třeba pomocí programu Creature Change, kde se vám při výběru profilu ten správný soubor vypíše.
Další věcí, kterou vám doporučuji, je, změnit jméno souboru na něco stravitelnějšího (třeba váš nick) a pak si najít svůj profil v registru Windows a zde změnit název souboru, který hra považuje za vaši příšeru. Kupříkladu si říkáte jako já - Fremen. V registru (Start - Spustit...: regedit) si najdete tento klíč: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Lionhead Studios Ltd \ Black & White \ LHMultiplayer \ Profiles \ _F_r_e_m_e_n, a v něm hodnotu file, kterou změníte ze strašně složitého jména právě na jméno vámi požadované. Při importu cizích příšer vám tak odpadnou problémy s názvy a bude téměř nemožné se splést - stáhnete soubor pepa.erc a bude vám stačit přejmenovat ho na vas_nick.erc.
Než mi soubor pošlete přejmenujte ho (třeba Franta.erc), ať se v tom taky vyznám a také jej zazipujte.

Pozn.: Neposílejte prokleté jedince. Jestli jste prošli přes pátý ostrov, ujistěte se, že už kletbou netrpí (pořiďte si nejnovější patch).


download: Godmy the Ape / přidáno: 9. 9. 2004 / věk: 74
Těžko říct, zda by se dal považovat za dědečka (těžko taky říct, kolik se může taková příšera dožít), ale takhle svalnatého dědečka budete hledat jen těžko. Tento nadaný opičák se kromě základních zázraků (ovšem i v pokročilých verzích) může pochlubit hlavně obtížně naučitelnou explozí, což z něj činí velmi účinný nástroj ničení (podle vzhledu se však zdá, že je mu život bez zbytečného násilí bližší).


download: Lord Re the Ape / přidáno: 1. 7. 2004 / věk: 71
Pokud hledáte příšeru, která má za sebou spoustu bitev a životních zkušeností, pak jste našli. Nějaké lidi sice ochutnal, ale jinak je to velmi dobrotivý opičák se znalostí velkého množství zázraků včetně hejna létavců.


download: Cartmen the Lion / přidáno: 26. 6. 2004 / věk: 15
15 let starý lev se schopností kouzlit následující zázraky: dřevo, vodu, jídlo, uzdravování, blesky, zesílené blesky, ohnivou kouli (taktéž i zesílené), hejno ptáků, oba štíty a zesílení. Povahou je zlý, což můžete myslím docela jasně vidět i z obrázku.


download: Thrall the Polar Bear / přidáno: 10. 5. 2004 / věk: 22
Je to hodný a docela velký medvěd, jí a spí dle potřeby. Umí základní kouzla, která potřebuje k udržení či získání vesnice, je dost silný a tak si podá kdejakého leoparda či tygra. Dost chvály. Má menší problém s přísunem tekutin, ale už se to lepší, je maličko hloupější (co čekat od medvěda?). Na druhou stranu má rád svého boha a je veselý. Nenaučil se kálet na pole takže dělá svinčík. Je neutrální takže se z něj dá udělat zlá bestie nebo hodňoučký medvídek. To už je na vás.


download: Fremen the Cow / přidáno: 11. 3. 2004 / věk: 11
Velice milý příšerák, který nemá ve zvyku ubližovat a hodí se každému alespoň trochu hodnému bohovi. Jí i spí pravidelně, rozhodně není velká šance, že by pošel z nedostatku potravy. Má znalosti všech důležitých kouzel (voda increase, jídlo, dřevo, štíty, les, základní útočná kouzla a hlavně hejno ftáků). Jediné, co mu dělá menší potíže, je věčný nedostatek tekutin, což mu trochu zabraňuje v růstu. Ještě neměl příležitost bojovat, na to už ho budete muset připravit sami.
Ahoj, vítám vás na našem webu věnovaném skvostné hře Black and White, který (jak jsem si uvědomil) v České republice nemá konkurenci (ne, že by snad byl nějak výjimečný, ale konkurence tu prostě zatím chybí). Jestli mi chcete napsat na email, tak prosim, ale máte-li nějaký problém se hrou, pište raději do knihy návštěv, ať to vidí všichni. (Fremen, 27.7. 2004)