nick:     heslo:    
přihlašovat automaticky
Registrovat se...
Registrováno 1068 uživatelů, z toho 0 je online...
Novinky
Napsat autorovi
Historie webu
B&W jinde (odkazy)
Tyto stránky
Black and White
Black and white 2
Ostatní...
Ostrov 1
Ostrov 2+3
Ostrov 4
Ostrov 5
Ostrov 6
Ostrov 7
Recenze
Troubleshooting
Galerie
Wallpapers
Downloads
Staré věci
Ostrov 1
Ostrov 2
Ostrov 3
Ostrov 4
Ostrov 5
Recenze
Chrám
Vodítka
Zázraky
Budovy
Wonders
Disciples
Příšery
Tipy a triky
Galerie
Zvuky
Creature Isle
Download
Creature Cave
Medal of Honor Fallout Metro Far Cry 5
Chrám je nejen hlavním zdrojem vaší božské síly, ale slouží i jako domov pro vaši příšerku, jako statistický úřad a jako jediné místo, kde se dá ukládat hra. Do chrámu můžete samozřejmě vejít až v době, kdy je postaven a to buď hlavním vchodem nebo pomocí klávesových zkratek.
Hlavní místnost Klávesová zkratka F4; sem se dostanete přímo z hlavního vchodu. Uprostřed místnosti máte zmenšeninu ostrova, na kterém právě hrajete. Dále zde najdete hlavní statistiku (počet obyvatel; počet lidí, kteří ve vás věří; počty lidí v kterém zaměstnání). Z hlavní místnosti se dostanete příslušnými dveřmi do jiných místností. Případně můžete odejít dveřmi exit nebo stiskem klávesy Esc.
Savegame room Klávesová zkratka F7; zde můžete ukládat rozehranou hru. Žlutou šipkou hru uložíte, zelenou nahrajete a červeným tlačítkem hru smažete. Na zdi visí Savegame scroll, kde jsou statistiky o uložených pozicích. První dvě řady jsou pozice, které si můžete uložit sami, poslední řada jsou autosavy.
Library Klávesová zkratka F9; zde najdete velké množství nejrůznějších informací o hře - Credits, Controls Help, Creatures Help, Village Help, Miracle Help, Did you know... (typy - všechno co jste si přečetli na cedulích), Story history (všechno co kdo řekl nebo co se důležitého stalo).
Creature Cave Klávesová zkratka F5; přerostlá bouda pro vaše přerostlé štěně. Na stěně jsou statistiky o tom jak se dosud příšerka vyvinula, co umí, co si myslí a jak se chová. Navíc si zde můžete příšerku potetovat. Všimněte si přímého výstupu zpět do hry vedle statistik a také velice pěkného vodopádu (kde se v tom chrámu asi vzal?)
Challenge room Klávesová zkratka F6; zde jsou sepsány všechny právě plněné úkoly. Z obrázku na stěně se můžete dostat přímo na místo konání nebo zjistit z kolika procent je úkol splněn. Na zdi standardně visí statistiky o plněných úkolech (jak jinak).
Future room Jestli je tahle místnost vůbec k něčemu, tak leda do počtu. Je to hezké, ale zbytečné.
Options room Klávesová zkratka F8; stejné menu jako po stisku Esc v samotné hře. Proč je tu to ví jen bůh :-). Jinak hezká soška.
Ahoj, vítám vás na našem webu věnovaném skvostné hře Black and White, který (jak jsem si uvědomil) v České republice nemá konkurenci (ne, že by snad byl nějak výjimečný, ale konkurence tu prostě zatím chybí). Jestli mi chcete napsat na email, tak prosim, ale máte-li nějaký problém se hrou, pište raději do knihy návštěv, ať to vidí všichni. (Fremen, 27.7. 2004)