nick:     heslo:    
přihlašovat automaticky
Registrovat se...
Registrováno 1068 uživatelů, z toho 0 je online...
Novinky
Napsat autorovi
Historie webu
B&W jinde (odkazy)
Tyto stránky
Black and White
Black and white 2
Ostatní...
Ostrov 1
Ostrov 2+3
Ostrov 4
Ostrov 5
Ostrov 6
Ostrov 7
Recenze
Troubleshooting
Galerie
Wallpapers
Downloads
Staré věci
Ostrov 1
Ostrov 2
Ostrov 3
Ostrov 4
Ostrov 5
Recenze
Chrám
Vodítka
Zázraky
Budovy
Wonders
Disciples
Příšery
Tipy a triky
Galerie
Zvuky
Creature Isle
Download
Creature Cave
Medal of Honor Fallout Metro Far Cry 5
Startegie pro dobré bohy je celkem jasná. Jako na všech předchozích ostrovech se stačí prostě zabarikádovat a stavět a stavět... a občas zlikvidovat nějaký ten katapult. Na ty si dávejte dobrý pozor, protože jakmile jsou vaše hradby probořeny, počítač nebude dlouho váhat a pošle vám do města nějakou tu armádičku.
Pro ty zlé mám jenom jednu radu. Touhle dobou už byste měli mít dostatek tributu na hurikán (samozřejmě pokud jste ho někde neprohýřili). Já osobně jsem u něho měl asi 250 lidí a mapu jsem vyhrál téměř výhradně za jeho pomoci. Jakmile je nepřítel řádně oslabený, není velkým problémem jej dorazit a vychutnat si sladkou chuť vítězství...

Special Objectives:
 • vesničané natěží 6000 rudy (3,000)
 • dosáhnout úplného božství (50,000) - vaše přesvědčení na jednu nebo druhou stranu musí přesahovat 90%
 • neztratit při útoku ani jednoho vesničana (20,000)
 • vytvořit 20 čet (8,000)
 • dát všechny muže do armády (8,000)
 • příšera zabije 12 čet (12,000)
 • zaber tři města silou (20,000)
 • příšera natěží 3000 rudy (5,000)
 • vyhraj s příšerou čtyři bitky (12,000)
 • použít zázrak léčení na vesničany (10,000)
 • použít zázrak ohně na zničení armády (5,000)
 • zabrat tři města působivostí (20,000)
 • dokončit ostrov (150,000)

Burning Wells (40,000)
Jediný způsob jak vrty uhasit je použít zázrak vody. Takže buď veznete příšeru a budete riskovat její konfrontaci s nepřátelskou armádou (příšera samozřejmě musí zázrak umět) nebo počkáte na dokončení mapy a v sandbox módu uhasíte vrty sami.
Mine Monster (40,000)
Po vytěžení asi půlky vašho dolu se začnou dít podivné věci. V dole se usídlila příšera a je na vás, abyste ji z tama vypudili. Můžete zkusit dúl vytopit, ale to nepomáhá kvůli podzemní řece. Buď vezněte četu asi dvaceti vojáků a pošlete je dolu (o pár jich příjdete, ale zase dostanou zkušenosti) nebo do dolu pošlete jednu nemocnou krávu, kterých by se touto dobou mělo okolo pohybovat celé stádo.
Poisoned Herd (40,000)
Chlápek vlastnící nemocné stádo krav si nepřestane stěžovat ani po vyřešení předchozího úkolu s důlním monstrem. Jestli už máte dost jeho bědování, můžete ho buď utišit nadobro a nebo jeho stádo vyléčit.
Dark Disciples (40,000)
Tento úkol je k dispozici pouze pokud zaberete vesnici ležící u hlavního města útočnějšího z japonských bratrů (nalevo pokud se díváte od vašeho města na zbytek mapy). Zvláštní socha přitahuje pozornost několika vesničanů, což by mohlo být docela nebezpečné. Vy tento problém můžete vyřešit buď tak, že vesničany posbíráte a zatřepete rukou, abyste je zbavili přidělených úkolů, nebo veznete pár jiných lidí a položíte je k soše. To způsobí, že se socha zhroutí a všechny její uctívače zabije. Tak či tak svůj tribut získáte:)
Ahoj, vítám vás na našem webu věnovaném skvostné hře Black and White, který (jak jsem si uvědomil) v České republice nemá konkurenci (ne, že by snad byl nějak výjimečný, ale konkurence tu prostě zatím chybí). Jestli mi chcete napsat na email, tak prosim, ale máte-li nějaký problém se hrou, pište raději do knihy návštěv, ať to vidí všichni. (Fremen, 27.7. 2004)