nick:     heslo:    
přihlašovat automaticky
Registrovat se...
Registrováno 1068 uživatelů, z toho 0 je online...
Novinky
Napsat autorovi
Historie webu
B&W jinde (odkazy)
Tyto stránky
Black and White
Black and white 2
Ostatní...
Ostrov 1
Ostrov 2+3
Ostrov 4
Ostrov 5
Ostrov 6
Ostrov 7
Recenze
Troubleshooting
Galerie
Wallpapers
Downloads
Staré věci
Ostrov 1
Ostrov 2
Ostrov 3
Ostrov 4
Ostrov 5
Recenze
Chrám
Vodítka
Zázraky
Budovy
Wonders
Disciples
Příšery
Tipy a triky
Galerie
Zvuky
Creature Isle
Download
Creature Cave
Medal of Honor Fallout Metro Far Cry 5
Teď když už vás nebudou otravovat povinné tutoriály, můžete se s vervou pustit do skutečné hry. Pro dobré bohy je styl hry jasný - stavět, stavět, stavět. Hlavně ze začátku stavějte vždy na hranici vašeho vlivu, ať máte větší prostor pro hru a co nejdříve si v Tribute menu pořiďte Hand Forcing, což je skvělý způsob obrany, který není považován za zlo.
Ti zlí ať se raději vyprdnou na stavění chrámů a podobných kravinek a postaví hned ze začátku velké množství chatrčí a k nim pár jeslí. Lidi se začnou množit jako králící a velké armády tak na sebe nenechají dlouho čekat. Všimněte si taky vesnice, která je nejblíže hlavnímu nepřátelkému městu. Pokud ji trošku rozšíříte, neměl by být problém rozbít nepřátelké hradby pomocí kamenů a náslůedně nepřítele terorizovat pomocí fireballů...
Abych nezapomněl. Na pobřeží kousek od vašeho města sedí u táboráku chlápek, který, jak se zdá, nemůže umřít. Můžete jej topit, pálit ho, házet s ním o hradby a o hory, ale nikdy nezemře. Co je však nejlepší, za každých sto metrů v rekordnim hodu získáte 15 000 Tributu, takže například za 300m máte 45 000, což se rozhodně hodí (samozřejmě trubut získáte vždy jenom jednou)...

Special Objectives:
 • vesničané musí natěžit 4000 jednotek rudy (3,000)
 • vesničané musí vypěstovat 4000 jednotek jídla (3,000)
 • vesničané musí natěžit 4000 jednotek dřeva (3,000)
 • vytvoř 12 Disciple Breeders (4,000)
 • dosáhni statutu města (10,000)
 • vytvoř pole na úrodné půdě (3,000) - urodnou půdu poznáte podle zeleného zabarvení při stavbě pole. Pokud vás zajímá úrodnost půdy, když zrovna pole netvoříte, zkuste podržet klávesu F.
 • zavlaž pole (3,000)
 • vytvoř deset uctívačů (10,000)
 • zavlaž stromy (3,000)
 • příšera zabaví pět vesničanů (8,000) - jednoduše jí dejte roli baviče a pošlete ji mezi lidi...
 • příšera postaví dvanáct domů (10,000)
 • příšera nashromáždí 3000 jednotek jídla (3,000)
 • příšera zabije dvě vojenské jednotky (4,000) - ale bacha na lučišníky, s těmi si moc rady neví...
 • odlesni ostrov (30,000) - nic pro dobré bohy
 • vycvič jednotku o dvě úrovně(4,000) - to se dá udělat jedině v boji, proto doporučuji udělat si nějakou vetší jednotku, jinak vám ji pozabíjejí dřív než dosáhne požadované úrovně
 • zvyš působivost města o 30 000 (10,000)

Nut oil (20,000)
Aaaah, co může být lepšího než pomáhat Norským notorikům namíchat jejich alkoholový elixír. Jediné co po vás chtějí (a požádají vás o to stylově písničkou) je, abyste přehazovali sud s drahocennou tekutinou mezi bratry. Můžu vám s klidným svědomím doporučit mít při házení kameru nastavenou tak, abyste se dívali přímo do země. Nejenom, že tak dáte hodu největší švih, ale zároveň tak hra jede nejlíp a určitě všichni víte, jak se to hraje, když se to seká.
Undead Legion (20,000)
Quest se objevuje pouze v noci, takže pokud máte den, změňte čas. Je to opět velmi jednoduché, stačí ve správném pořadí kliknou na kameny okolo jeskyně ve tvaru lebky. Pořadí zjistíte podle nápisů na kamenech. Soustřeďte se na čísla a klikejte v pořadí od nejmenšího po největší. Pokud hrajete za zlého, jistě vás potěší i speciální odměna ve formě nemrtvé legie.
Ahoj, vítám vás na našem webu věnovaném skvostné hře Black and White, který (jak jsem si uvědomil) v České republice nemá konkurenci (ne, že by snad byl nějak výjimečný, ale konkurence tu prostě zatím chybí). Jestli mi chcete napsat na email, tak prosim, ale máte-li nějaký problém se hrou, pište raději do knihy návštěv, ať to vidí všichni. (Fremen, 27.7. 2004)