nick:     heslo:    
přihlašovat automaticky
Registrovat se...
Registrováno 1068 uživatelů, z toho 0 je online...
Novinky
Napsat autorovi
Historie webu
B&W jinde (odkazy)
Tyto stránky
Black and White
Black and white 2
Ostatní...
Ostrov 1
Ostrov 2+3
Ostrov 4
Ostrov 5
Ostrov 6
Ostrov 7
Recenze
Troubleshooting
Galerie
Wallpapers
Downloads
Staré věci
Ostrov 1
Ostrov 2
Ostrov 3
Ostrov 4
Ostrov 5
Recenze
Chrám
Vodítka
Zázraky
Budovy
Wonders
Disciples
Příšery
Tipy a triky
Galerie
Zvuky
Creature Isle
Download
Creature Cave
Medal of Honor Fallout Metro Far Cry 5
Ohledně druhého ostrovu myslím není moc co psát. Leda bych chtěl dlouhosáhle nadávat na to, jak se Lionhead chlubil osmi ostrovi, ale jaksi se už zapomněl zmínit, že první dva se dají dohrát za pět minut :)
A že vás na třetím ostrově hra bude opět unavovat nepřeskočitelnými tutoriály, to už je doslova k nasrání... Nicméně, jakmile je dokončíte, můžete se konečně vrhnout na opravdovou hru...

Special Objectives:
  • zvýšit působivost města na 9000 (10,000)
  • přečíst všech dvacet cedulí (2,000) - tohle se mi nějak nepovedlo, našel jsem jich 18. Vzhledem k výši odměny to není nějak důležité, ale pokud by někdo měl nákres s pozicí všech hledaných cedulí, ať mi ho pošle...

Paternity Suit (20,000)
Tatíček naivka si myslí, že jste v záchvatu božství oplodnili jeho dceru. To ovšem netuší, že jeho dcera je kurvička a pravidelně navštěvuje jeden dům ve městě, kde se poté dějí neskutečná zvěrstva. Vy se můžete rozhodnout - buď otci zaplatit "odškodné" tisíc kusů dřeva nebo sledovat dcerku do města a následně tatíčkovi ukázat, jak to s ní doopravdy je (rozumějte přenést ho k domu, do kterého dcera vstoupí). Dceruška se dost loudá, takže pokud chcete, klidně ji posuňte doprostřed města, ať to tolik netrvá. Pokud nestihnete otce přenést dříve než je dokonáno, nic není ztraceno. Dcerka chodí stále dokola. Zabití dcery nebo otce vede k neúspěchu, zničení domů (ať už toho vykřičeného nebo vašeho žalobce) nemá na nic vliv.
The Rooster (10,000)
Nebohý pašáček nemá chvilku klidu. Nemůže spát, protože ho den co den budí otravný kohout. A kohouti, jak známo, kokrhají při východu slunce. Tak proč mu trochu nepočechrat hlasivky, aby dal konečně pokoj? Jednoduše třikrát po sobě změňte čas na noc a pak na den a kohoutek dokokrhá.
Ahoj, vítám vás na našem webu věnovaném skvostné hře Black and White, který (jak jsem si uvědomil) v České republice nemá konkurenci (ne, že by snad byl nějak výjimečný, ale konkurence tu prostě zatím chybí). Jestli mi chcete napsat na email, tak prosim, ale máte-li nějaký problém se hrou, pište raději do knihy návštěv, ať to vidí všichni. (Fremen, 27.7. 2004)