nick:     heslo:    
přihlašovat automaticky
Registrovat se...
Registrováno 1068 uživatelů, z toho 0 je online...
Novinky
Napsat autorovi
Historie webu
B&W jinde (odkazy)
Tyto stránky
Black and White
Black and white 2
Ostatní...
Ostrov 1
Ostrov 2+3
Ostrov 4
Ostrov 5
Ostrov 6
Ostrov 7
Recenze
Troubleshooting
Galerie
Wallpapers
Downloads
Staré věci
Ostrov 1
Ostrov 2
Ostrov 3
Ostrov 4
Ostrov 5
Recenze
Chrám
Vodítka
Zázraky
Budovy
Wonders
Disciples
Příšery
Tipy a triky
Galerie
Zvuky
Creature Isle
Download
Creature Cave
Medal of Honor Fallout Metro Far Cry 5
Idilický první ostrov. Minimum obyvatel a minimum věcí k dělání. Vyberete příšeru, projdete pár tutoriálů (silně doporučuji mít nainstalovanou alespoň verzi 1.1, která vám umožní všechny ty pindy přeskočit) a hurá na další ostrov...

Rock Garden (5,000)
Panďulák by se rád zbavil nevzhledného kamene, který mu nějakou podivnou shodou okolností přistál na zahrádce. Pokud chcete Tribut, hoďte šutr někam bokem. Jestli vám však o peníze nejde, zkuste třeba rozdrtit jeho dům nebo jeho samotného. Zkoušel jsem dokonce přihodit na jeho zahrádku nějaký ten kamínek navíc, ale nezdálo se, že by to něco dělalo.
Nomad Waterfall (5,000)
Jaká příšerná tragédie, když šutráky zavalí vodopád. Líní vesničané zřejmě nenašli lepší řešení než žadonit u boha. Vám tak nezbývá než pokusit se překážku sestřelit jedním z kamenů napravo. Jenom taková rada - menšími kameny to jde lépe.
The Nomads (1,000)
Nomádi by chtěli být pohromadě a hádejte, kdo jim k tomu má pomoct? No nic... tak prostě popřetahujte pět panďuláků z bílého do červeného kruhu. Zabíjení nic neřeší, noví panáci budou neustále vylézat z jeskyně, ale jestli chcete, můžete si vyzkoušet válení kamenů z vršku skal...
Ahoj, vítám vás na našem webu věnovaném skvostné hře Black and White, který (jak jsem si uvědomil) v České republice nemá konkurenci (ne, že by snad byl nějak výjimečný, ale konkurence tu prostě zatím chybí). Jestli mi chcete napsat na email, tak prosim, ale máte-li nějaký problém se hrou, pište raději do knihy návštěv, ať to vidí všichni. (Fremen, 27.7. 2004)